Sektor za savjetodavnu i psihosocijalnu pomoć

 

 

  • Načelnica Katica Perković


Tel: 01/2308-830

E-mail: katica.perkovic@branitelji.hr

 
  • Područni odjel Vukovar

Glagoljaška 27a, Vinkovci

Tel: 032/331-706

E-mail: vinkovci@branitelji.hr
 
Lavoslava Ružičke 1, Vukovar

Tel:032/444-442

E-mail: vukovar@branitelji.hr

 

 
  • Područni odjel Slavonski Brod
 
Stjepana Marjanovića 2, Slavonski Brod

Tel: 035/447-363

E-mail: slbrod@branitelji.hr
             ngradiska@branitelji.hr

 


 
  • Područni odjel Osijek
 
Bartula Kašića 2a, Osijek

Tel: 031/208-225, 031/293-382, 031/291-258

E-mail: osijek@branitelji.hr

 

 
  • Područni odjel Split         

Ulica Ivana Gundulića 3, Split

Tel: 021/480-699,  021/724-759

E-mail: split@branitelji.hr

 

 
  • Područni odjel Karlovac

Ivana Meštrovića 10, Karlovac

Tel: 047/611-795

E-mail: karlovac@branitelji.hr

 
  • Područni odjel Gospić    
     
Kaniška 10, Gospić

Tel: 053/575-377

E-mail: gospic@branitelji.hr

 
  • Područni odjel Šibenik

Trg Andrije Hebranga 2, Šibenik

Tel: 022/218-997

E-mail: sibenik@branitelji.hr

 

 
  • Područni odjel Sisak (privremeno)
 
Ulica lipa 4, Sisak (Područni odjel HZMO-a)

Tel: 044/660-213

E-mail: sisak@branitelji.hr

 

 
  • Područni odjel Virovitica​   

Trg kralja Tomislava 1, Virovitica

Tel: 033/800-867

E-mail: virovitica@branitelji.hr
 
 
  • Područni odjel Požega

Vukovarska ulica 4, Požega

Tel: 034/8952-267

E-mail: pozega@branitelji.hr

 
  • Područni odjel Zadar

Stjepana Radića 11a, Zadar

Tel: 023/313-970

E-mail: zadar@branitelji.hr

 

 
  • Područni odjel Dubrovnik

Branitelja Dubrovnika 41, Dubrovnik

Tel: 020/311-091

E-mail: dubrovnik@branitelji.hr

 
Kralja Zvonimira 22, Metković

Tel: 020/690-040

E-mail: metkovic@branitelji.hr

 
  • Područni odjel Krapina

Frana Galovića 1c, Krapina

Tel: 049/373-336

E-mail: krapina@branitelji.hr

 

 
  • Područni odjel Varaždin

Pavlinska 8, Varaždin

Tel: 042/321-131

E-mail: varazdin@branitelji.hr

 


 
  • Područni odjel Koprivnica

Ulica hrvatske državnosti 7, Koprivnica

Tel: 048/625-271

E-mail: koprivnica@branitelji.hr

 
  • Područni odjel Bjelovar

Zagrebačka 1, Bjelovar

Tel: 043/211-651

E-mail: bjelovar@branitelji.hr

 
  • Područni odjel Rijeka         

Zametska 88, Rijeka 

Tel: 051/329-521

E-mail: rijeka@branitelji.hr
 
 
  • Područni odjel Pula

Bartolomeo dei Vitrei 16, Pula

Tel: 052/210-188

E-mail: pula@branitelji.hr

 
  • Područni odjel Čakovec
 
Tel: 040/395-018

E-mail: cakovec@branitelji.hr

 

 
  • Područni odjel Zagreb
 
Park Stara Trešnjevka 4, Zagreb

Tel: 01/3658-011, 01/3658-013

email: zagreb@branitelji.hr