6. Uprava za hrvatske branitelje iz Domovinskog rata i članove njihovih obitelji

Tel: 01/2308-979

Fax: 01/2308-850
 

Sektor za skrb o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i očuvanje vrijednosti Domovinskog rata

Načelnica Marijana Tkalec

Tel: 01/2308-845

E-mail: marijana.tkalec@branitelji.hr

 


 

  • Služba za skrb o stradalnicima iz Domovinskog rata
 

Voditeljica Danijela Majko

 Tel: 01/2308-521

 E-mail: danijela.majko@branitelji.hr

 



 

  • Odjel za HRVI iz Domovinskog rata
 

Voditeljica Marija Čale

Tel: 01/2308-834

E-mail: marija.cale@branitelji.hr

 


 

  • Odjel za članove obitelji smrtno stradalih hrvatskih branitelja
 

Voditeljica Tihana Plehati

Tel: 01/2308-916

E-mail: tihana.plehati@branitelji.hr

 


 

  • Služba za očuvanje i promicanje vrijednosti Domovinskog rata
 

Voditeljica Ivanka Bušić

Tel: 01/2308-911

 E-mail: ivanka.busic@branitelji.hr

 


 

  • Služba za planiranje i provedbu mjera aktivne politike zapošljavanja hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji
     

Voditeljica: Tea Lencur

Tel: 01/2308-847

 E-mail: tea.lencur@branitelji.hr
 

Sektor za udruge iz Domovinskog rata, kontrolu i analizu projekata


 

  • ​Načelnica Mirela Buterin


Tel: 01/2308-600

E-mail: mirela.buterin@branitelji.hr
 
 
  • Služba za udruge i obljetnice iz Domovinskog rata

Voditeljica Gorana Marić

Tel: 01/2308-837

E-mail: gorana.maric@branitelji.hr

 

  • Služba za kontrolu i analizu namjenskog utroška sredstava

Voditeljica Dinka Jurković

Tel: 01/2308-983

E-mail: dinka.jurkovic@branitelji.hr
Sektor za strateško planiranje i EU projekte
  • Načelnica Lea Talevski


Tel: 01/2308-560

E-mail: lea.talevski@branitelji.hr

 
 
  • Služba za strateško planiranje, programiranje, međunarodnu suradnju i EU projekte

Tel: 01/2308-560

E-mail: lea.talevski@branitelji.hr

 

  • Služba za provedbu, kontrolu i izvještavanje po EU projektima

Voditelj Marko Krajačić

Tel: 01/2308-618

E-mail: marko.krajacic@branitelji.hr

 
 
  • Odjel za provedbu EU projekata

Voditeljica Kristina Galinec

Tel: 01/2308-607

E-mail: kristina.galinec@branitelji.hr

 
 
  • Odjel za kontrolu provedbe i izvještavanje po EU projektima

E-mail: marko.krajacic@branitelji.hr